ТОП 5 причин чому варто придбати авто з США

ТОП 5 причин чому варто придбати авто з США

Протягом останніх років все більшої популярності серед українських автолюбителів набувають автомобілі, які були привезені з США. Попит на європейські авто стрімко падає і все більше покупців звертають увагу саме на американський автомобільний ринок, причому найбільш надійним та вигідним варіантом вважають купівлю транспортних засобів з аукціонів, особливо “з рук” страхових компаній. 

Так в чому ж варто придбати авто саме з США? Наведемо 5 головних причин.

  1. Ціна. 

Пропозиції на американському авторинку значно перевищують попит, тому з’являється необхідність продажу автомобілів за кордон. Навіть враховуючи всі подальші митні збори та акцизи , в підсумку авто з США обходяться покупцеві на 10-20% дешевше, ніж європейські аналоги. 

  1. Американський підхід до користування автомобілями. 

Американці користуються автомобіля абсолютно по-іншому, ніж громадяни пострадянських чи навіть європейських країн. У США часто купують нові автомобілі і користуються ними виключно до закінчення періоду гарантії. Після цього авто продають за значно нижчою ціною і обирають нове для власного користування.

Також авто, яке потрапило в ДТП, американці найчастіше віддають страховим компаніям для подальшого продажу на аукціоні.

  1. Суворе законодавство США.

Законодавство США передбачає кримінальну відповідальність за відмотування показників одометра, тому в правдивості пробігу авто можна не сумніватись. Також кожен автомобіль в США має значно прозорішу історію користування, адже ведеться реєстр кожного транспортного засобу на предмет участі в ДТП.

  1. Комплектація авто. 

В більшості випадків американські автомобілі мають значно дорожчу комплектацію в порівнянні з європейськими аналогами, майже всі авто обладнані автоматичними коробками передач та клімат-контролем. Часто автомобільні виробники пропонують спеціальні комплектації виключно для американського ринку, тому існує висока вірогідність придбати унікальну модель авто, яка недоступна на ринку України.

  1. Чесність страхових компаній. 

Американські страхові компанії виставляють на аукціони авто “без прикрас”. На відміну від перекупників, жодна страхова компанія не намагається будь-якою ціною продати власні автомобілі, репутація вважається важливішою за миттєвий прибуток.