FAQ

Основна причина цьому – це те, що в США дорогий ремонт автомобілів, тому страхові компанії навіть після незначного ДТП виставляють авто на аукціон та продають за заниженими цінами. Один з найдешевших ремонтів в світі якраз в Україні, в порівнянні з США ремонт в наших СТО буде в 10-15 разів дешевше. До прикладу, аварія, яка в Україні вважається не сильною – в США вже вважається дуже складною. Тому класична схема економії – автомобіль з мінімальними пошкодженнями з США та ремонт в Україні.

Середній термін доставки авто становить близько 2 місяців. Залежно від місцезнаходження аукціону та морського порта США цей термін може коригуватися як в більшу так і в меншу сторону.

Наші менеджери допоможуть виключити «кота в мішку», «потопельника», «ляльку» та інші сумні інциденти, через які поширюються негативні чутки про авто з США, через професійну перевірку історії про транспортний засіб та співпрацю з надійними страховими компаніями.

Серед американців найпопулярніші авто таких виробників: Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Kia, Hyundai.

В США немає Opel, Renault, Peugeot, Citroen, Skoda. Автомобільний ринок США – найвимогливіший в світі і не терпить так званого «ширпотребу» та неякісних комплектацій. Навіть американські версії популярних європейських автомобілів набагато комфортніші, м’якші та надійніші. А те, що Японія виробляє Lexus, Infinity, Acura і подібні машини для американського ринку – тільки підтверджує прискіпливість американських автовласників.

Основні переваги бензинових двигунів над дизельними:
– ціна – вартість бензину та дизеля в США практично однакові
– екологія – в бензинових двигунах менші викиди CO2 в атмосферу
– простіші та дешевші в обслуговуванні
– прекрасно стає ГБО, що в результаті економніше ніж дизель
– сучасні мотори мають значно менше споживання ніж 5-7 років тому
– більша статистика визнання “”мільйонників”” (авто з пробігом 1 млн. км. без ремонту двигуна)
– розмитнення дешевше ніж дизельних авто.

З седанів найпопулярнішими є такі: Volkswagen Passat, Volkswagen Jetta, Ford Fusion (Mondeo), Toyota Camry, Toyota Corolla, Honda Acord, Honda Civic, Audi A4, Audi A6, Mazda 6.
З кросоверів: Nissan Rogue (X-Trail), Toyota RAV4, Toyota Highlander, Honda CR-V, Ford Escape (Kuga), Volkswagen Tiguan, Hyundai Tucson, Hyundai Santa FE, Audi Q5, Audi Q7, BMW X3, BMW X5.

Електромобіль розмитнюється за ставкою 1 євро за 1 кВт/ч (ПДВ, Акциз та Ввізне мито не сплачується), наприклад розмитнення Tesla з батареєю 75 кВт буде коштувати 75 євро.