Топ 10 авто з США 2019 року

Топ 10 авто з США 2019 року

Будуючи плани на 2020 рік слід не забути підвести підсумки попереднього року. Сьогодні розглянемо 10 найпопулярніших авто 2019 року, котрі потрапили до українських автолюбителів з США. Місця у рейтингу абсолютно умовні, адже кожне авто є унікальним і має власні переваги та недоліки.

  1. Volkswagen Jetta  – компактний седан від німецького автоконцерну, останнє(шосте) покоління якого пропонує американському ринку 4 типи двигунів, котрі відрізняються від європейських аналогів.
  2. Volkswagen Passat – авто середнього класу, випускається з типом кузову седан або універсал, займає 9 місце серед найбільш продаваних автомобілів світу. 
  3. Audi A6 – автомобіль бізнес класу від німецького концерну Audi AG, комплектується чотирьохдверний седан або п’ятидверний універсал версії Avant, також має окрему спортивну модифікацію.
  4. Nissan Leaf – найпопулярніший електрокар українського авторинку завдяки чудовому співвідношенню ціна-якість, широко розвиненій мережі зарядних станцій, а при збільшеному об’єму батарей авто здатне подолати відстань до 378 км без підзарядок.
  5. Nissan Rogue – компактний кросовер від японського виробника, виготовляється з 2007 року у трьох типах комплектацій. 
  6. Ford Fusion – п’ятидверний хетчбек B-класу, котрий випускається в трьох комплектаціях – Core, Trend і Elegance, фактично є проміжним варіантом між позашляховиком, мінівеном і хетчбеком.  
  7. Honda Accord – авто середнього класу, з 2017 року випускається вже десяте покоління автомобіля, котрий займає 7 місце у списку найбільш продаваних автомобілів світу.  
  8. Honda CR-V – компактний кросовер, що випускається компанією Honda ще з 1995 року. Абревіатура CR-V у перекладі з англійської означає “компактний автомобіль для відпочинку”.
  9. Toyota Camry – легковий автомобіль бізнес-класу, з 1997 по 2007 рік дев’ять разів визнавався найбільш продаваним автомобілем на ринку США, зараз у виробництві уже восьме покоління авто.  
  10. Chevrolet Cruze – глобальний проект компанії General Motors, який прийшов на зміну Chevrolet Lacetti. Виробляється з 2008 року у компатаціях седан, хетчбек і універсал.