Найпопулярніші аукціони в США

Найпопулярніші аукціони в США

Найпопулярніші аукціони в США

З кожним роком все більше українських автолюбителів купують автомобілі зі Сполучених Штатів Америки. Даному вибору є декілька логічних причин: 

  • автомобіль можна придбати за значно вигіднішою ціною;  
  • якісна комплектація транспортних засобів, деякі з яких неможливо придбати у інших країнах світу;
  • хороший стан авто, завдяки якісно іншому підходу американців до користування автомобілями. 

Так які ж аукціони для купівлі авто в США є найбільшими, найнадійнішими і у чому їхня відмінність? Познайомимось ближче з трьома найбільшими платформами Північної Америки. 

Copart

Аукціон Copart є однією з найбільших платформ для купівлі авто в США, де щорічно продається більше 1 мільйона транспортних засобів у всі країни світу, компанія має власні представництва у кожному штаті Америки, включно з Аляскою та Гаваї. 

Особливістю аукціону є орієнтація на авто, які потрапили у страхові випадки – ДТП, заводський брак, угон, вандалізм, тощо. Внаслідок цього пошук авто на аукціоні Copart має як свої підводні камені, так і очевидну вигоду. До останнього, звісно, можна віднести вигідні ціни та величезний вибір, і якщо до підбору авто поставитись делікатно – ви маєте всі шанси знайти чудове авто за низькою ціною.

Insurance Auto Auctions, Inc. (IAAI)

Аукціон IAAI є лідером ринку продажу потриманих автомобілів, має у своїй власності близько 150 павільйонів та займає найбільшу площу в США та Канаді. 

Компанія пропонує комбіновану схему проведення аукціонів – торги відбуваються вживу, через інтернет та по домовленості. Для купівлі пропонуються авто різних категорій: повністю списані, поверненні з угону, здані в обмін на нові моделі, взяті в лізинг та авто, які потрапили в аварію. 

Величезна клієнтська база та комфортні умови підбору авто дозволяють аукціону успішно працювати та лідирувати на ринку вже більше 25 років. 

Manheim

На сьогоднішній день платформи Manheim існують у всіх американських штатах і входять до топ 3 найбільших аукціонів Північної Америки, а добре продумана логістика дозволяє доставити авто до будь-якого американського порту та експортувати до всіх країн світу.  

Однією з головних особливостей аукціону Manheim є те, що на ньому пропонуються автомобілі виключно без пошкоджень. Очевидно, що ціни в порівнянні з конкурентами є дещо вищими, але можна бути абсолютно впевненим в справності авто та не вкладати додаткових коштів в ремонт. 

Також важливим плюсом є те, що аукціон є закритим і допускає до участі виключно дилерів, які мають відповідні ліцензії.